Rustikální stylový nábytek

Široký sortiment nejen rustikálního nábytku na prodejní ploše 1.500 m2.

Úvod Katalog zboží Služby O nás Kontakty

Kdo jsme a co nabízíme

Jsme malá rodinná firma, která po vlastních zkušenostech při vybavování své domácnosti nábytkem, zjistila jak je těžké v dnešní době koupit kvalitní a cenově dostupný nábytek. Proto jsme se rozhodli otevřít DŮM LEVNÉHO NÁBYTKU, prodejnu kde Vám rádi poradíme se zařízením Vašeho bytu, chaty nebo třeba jen zahradního domku.

Na prodejní ploše o rozloze 1.500 m2 si Vám dovolujeme nabídnout široký sortiment klasického i rustikálního nábytku, počínaje lustry, židlemi, konferenčními stolky, a to vše skoro za babku.

Vstoupíte li do naší prodejny, tak při překročení prahu na Vás dýchne nostalgie, nábytek s přízviskem starožitný se mísí se zajímavými moderními sedačkami, šatními skříněmi, komodami, televizními stolky.

Rok po zahájení provozu jsme jeden z největších bazarů nábytku v Ústeckém kraji a neustále se snažíme o co možná nejširší nabídku a sortiment prodávaného nábytku.

Naším největším přáním je spokojený zákazník a proto, při nákupu našeho zboží se netrapte myšlenkou „ táto, jak to odvezeme“ nebo „ jak to odstěhujeme“, s odvozem a stěhováním Vám po domluvě rádi pomůžeme.

Nenašli jste na našich internetových stránkách a v obchodě to co hledáte, zavolejte, piště, přijďte a rádi Vám pomůžeme sehnat Váš vytoužený nábytek.

Základní údaje

Levný nábytek s.r.o.
IČ: 28744225